Bu hafta - 30.10.2017

Bu hafta - 30.10.2017

Bol gripli, üşütmeli ama yine de keyifli bir hafta daha geçti. Günler durgun, havalar soğuk, insanlar yorgun. Yine de en sevdiğim mevsimin sonbahar olmasından mütevellit keyif almaya çalışıyorum ben yine günlerden, düşen yapraklardan, soğumaya başlayan havadan…

Tam da okuma havası bu zamanlar. Şehir yağmur çamura teslim olmuş, kaosun içinde yuvarlanırken  onlarca kitabı dizip başka hayatlarda, kimliklerde zaman geçirmek, kendine dönmek en güzeli, kesin bilgi-yayalım!:)

Bu arada yeni lokantalar, mekanlar, tasarımlar keşfetmeye devam ! Bu blog sayesinde çok değerli insanlarla tanışma, yeni yerler keşfetme imkanı buldum. Çok da mutlu oldum. İyiki yaptım dediğim anların sayısı oldukça fazlaydı bu aralar. İnşallah gezdiğim-gördüğüm-beğendiğim şeyleri, yerleri, kişileri sizlerle paylaşmaya, tanıtmaya devam ederim. Köprü olmak gibi bir şey bu, tuhaf bir tatmin duygusu var içimde, iyi hissettiriyor.
 
E tabi size de biraz iş düşüyor; Düşüncelerinizi, fikir, eleştri, görüş ve önerilerinizi ‘ziyaretçi defteri’ bölümümüzde paylaşarak ya da info@cansenerdogan.com adresine mail atarak paylaşabilirsiniz. Beklemedeyim, biliniz!:)
Güzel bir hafta olsun hepimize,
Sevgiyle kalın…..
(30.10.2017)               

Av.CANSEN ERDOĞAN
info@cansenerdogan.com             

Konuyla İlgili Yorumlar

Yorum Bırak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>