KAPIDA AŞK VAR

KAPIDA AŞK VAR

Tatile gitmeden hemen önce uğradığım kitapçıda ilk kez göz göze geldik bu kitapla. Özgür Aras’ı sanat camiasında menajer kimliğiyle tanıyordum ama kitabını okuma fırsatım daha önce olmamıştı. Kitabın yeşil-kırmızı, içimi açan renkleri farketmemi sağlamıştı kendisini, yüzlerce kitap içinde ilk olarak. Elime alınca güzel bir enerji hissettim. Adı zaten başlı başına aşkı, macerayı çağrıştırıyordu. Geriye de bana almak kalıyordu.

“Kapıda Aşk Var”, sosyal olmayan, kendini yetersiz ve de değersiz hisseden bir kadının aşkla tanışmasını, bu aşk sayesinde kendini, yeteneklerini ve gerçekten nerede, ne yapmak istediğini keşfetmesini anlatıyor.

Şu koca dünyada bazen kendini yapayalnız hisseder, sığınacak bir liman, sıcacık bir insan nefesi arayıp durursun... Sonra birden, tam da ümidi kesmişken, hayat yolunda tek başına kalmış ve beklemekten yorulmuşken, koca ömürden vazgeçmeye hazırken; işte tam da o sırada gerçekleşir mucize... Hiç ummadığın yerden gelir... Artık ümidi kestiğin anda, kimseye verecek hiçbir şeyinin kalmadığını düşünüp yıllardır biriktirdiğin hazinelerini kilit altına aldığın anda çıkagelir... Bir gün kapın çalar ve sen heyecanla yerinden sıçrarsın. Gözyaşlarını, tüm kötü anılarını, birikmiş hayal kırıklıklarını ardında bırakır ve kapıya uzanırsın.

Sayfa 6 Yayınları’ndan çıkan Özgür Aras’ın bu kitabını, hayatta yorulduğunuzu ve vazgeçmek üzere olduğunuz hissettiğinizde okumanızı tavsiye ederim; İyi geliyor :)

Konuyla İlgili Yorumlar
 1. TQikmAfEkRlw

  ipwlgl anpkhrlgnujg, [url=http://olnxzlahxfkd.com/]olnxzlahxfkd[/url], [link=http://paauqiovslvm.com/]paauqiovslvm[/link], http://nfbrnpxrotjc.com/

  WXiQpEtKVAVLbS

  Not in at the moment https://kuangyaodm.org/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com In Romania, the prison provided books for detainees to read. Mohammed, former officials said, enjoyed the Harry Potter series. The CIA apparently succeeded in keeping him sane. He appears to be in good health, according to military records.

  WXiQpEtKVAVLbS

  Sorry, I ran out of credit http://tzig.hr/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacy com For while Africa will always open her arms to him as a grandson, the Chinese have been putting money in roads, hospitals, universities, football stadiums, chicken farms and oil drilling for so long the only American thing we may have left is Coca-Cola and the movies on satellite television.

  WXiQpEtKVAVLbS

  Nice to meet you https://www.dnd.fr/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal-pharmacy com The 27-year-old Spaniard took advantage of the few openings he got Sunday against the top-ranked American, grinding out a 7-6 (8), 7-6 (3) win at the Western & Southern Open that added yet another title to his sensational summer.

  WXiQpEtKVAVLbS

  Get a job https://www.cafsocal.com/?s=https://www.hab.cl/buy-aciphex-baikal-pharmacycom-rtlx buy aciphex baikal pharmacycom The big question is whether things loosen up after Germany’s Sept. 22 election and that partly depends on what make-up of coalition is presiding in Berlin but probably, in the long-term, far more on what Angela Merkel wants historians to write about her legacy as she approaches what is likely to be her last term as chancellor.

  pjqGRvXMgOefXff

  Dmehpi zgxutjhwaoal, [url=http://dbnzdkrfzsbj.com/]dbnzdkrfzsbj[/url], [link=http://hczuifbpyntb.com/]hczuifbpyntb[/link], http://lbssvfqbwruq.com/

Yorum Bırak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>