ÇOCUKLAR İÇİN YOLCULUK KOLAYLIĞI

ÇOCUKLAR İÇİN YOLCULUK KOLAYLIĞI

Dünyanın en keyifli ve aynı zamanda en zor şeylerinden biridir çocuklarla yolculuk. Uçak yolculuğu ayrı bir yazı konusu tabi ama burada özellikle araba, otobüs vesair yolculuklarda, çantadan sürekli çıkarılan, tekrar geri koyulan, çıkarıldığında oraya buraya atılan eşyalar, oyuncaklar mevzubahis. Valla sizi bilmem ama ben bu durumdan muzdarip olan çoğunluktan biriydim. Bir oyuncağı çıkarıp onu geri koyup-koymama izin verirse tabi küçük prens- bir diğerini çıkarıp, o bitti su şişesini çıkarıp yok boyama defteri çıkarıp oraya buraya fırlatılan kalemler derken pilim bitiyordu, yol bitmiyordu. İşte bu koltuğa asılan, ceplerden oluşan bu toplayıcı kumaş organizer yolculuk sıkıntısına birebir. Keşke bizimki daha minnakken bulsalardı iyiydi ama napalım bizden sonraki nesillere faydamız olsun bari :)

Kitapçılarda, büyük marketlerde, oyuncakçılarda bulunabilen bu ürünü edinin ve kulaklarımı çınlatın derim, daha ne diyeyim :)

Konuyla İlgili Yorumlar

Yorum Bırak

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>